+38068-615-51-58 Володимир +38099-012-7760 Володимир
Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 02 Квітня 2016 Теплобак Forward

  Компанія Forward Technologies - це Український виробник, який представляє Акумулючі баки ( Теплоакумулятори, Акумуляційні ємкості). Акумуляційні баки виготовляються з високо якісної чорної сталі та нержавійки товщиною 3мм Баки від 1500 л. - 4 мм. Баки виготовляються від 200 л- 5000 л.

  Теплобак Forward у базовій комплектації чотиришарова теплоізоляція (незнімається):
    - Пенополиуритан; 2. Фольга; 3. Войлок; 4. Кожзаменитель = Тепловтрати не більше 4%!!!!

  - Розміри баків можна замовляти з кроком 1 см без зміни ціни

  - Замовник особистоможе вибрати колір чохла.

  Гарантія на Бак 3 роки

  Основні переваги Акумуляційної ємності:

  - Економія на котлі ( Зникає потреба в котлах довготривалого горіння)

  - Теплоізоляція до бака входить в ціну Бака.

  - Входить у любі двері ( можна виготовити під індивідуальне замовлення)

  Можливість економії на монтажних роботах - установка з'єднувальних патрубків згідно Ваших потреб.

  - Доступна ціна ( не переплачуєте за бренд)

  - 3-х Шарове утеплення ( тепловтрата 4 %)

 • 01 Квітня 2016 Бойлери DRAZICE

  Якість та надійність- це слова, якими можна охарактеризувати бойлери, вироблені компанією "DRAZICE". DRAZICE є одним з великих виробників водонагрівачів (бойлерів) в Чеські, з більш ніж тридцятирічною традицією. Компанія виготовляє водонагрівачі з об'ємом бака 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200 літрів.  


  Водонагрівачі (Бойлери) DRAZICE випускаються в горизонтальному та вертикальному положенні: електричні, комбіновані, а також стаціонарні водонагрівачі не прямого (теплообмінного) нагріву з об'ємом 100, 125, 160, 200 літрів та потужністю теплообмінника 24 кВт. Внутрішню поверхню бака водонагрівача захищає від корозії емальована глазур. Висока якість водонагрівачів гарантує відділ технічного розвитку, який використовує найсучасніші технологічні розробки.
  Завдяки простим і надійним технічним рішенням і використанням у виробництві високоякісних матеріалів, водонагрівачі DRAZICE надійні в роботі і довговічні. Бойлери Drazice обладнанні необхідними елементами регулювання і захисту, що забезпечують безпечну та економічну експлуатацію.
  ПЕРЕВАГИ водонагрівачі DRAZICE
  Електронагрівальний елемент керамічний, що не занурений у воду і розміщений в резервуарі, привареному до кришки фланця. Таке рішення дозволяє:
  Швидко замінити електронагрівальний елемент без випуску води з бака;
  Виготовленний водонагрівач зі сталі.
  Завдяки цьому не утворюється гальванічна пара і не виникає електрохімічна корозія, як у занурюювальних трубчастих електронагрівальних елементів (ТЕНів), зроблених в основному з міді. Ця конструкція (сухий керамічний нагрівальний елемент) вигідна при жорсткій і агресивній воді і істотно продовжує термін служби нагрівача.
  Бойлер DRAZICE має технологічний отвір, яке дозволяє очищати бак від накипу і відкладень.
  Теплоізоляція товщиною 42 мм (без фреону) забезпечує низькі втрати тепла.
  Вертикальні водонагрівачі можна розмістити прямо над ванною.
  Температура нагріву води регулюється ручкою термостата, встановленої для більшого комфорту на лицьовій панелі.
  Корпус зовні покритий високоякісної екологічно чистої порошковою фарбою.
  Водонагрівачі DRAZICE призначені, в основному, для будинків і квартир, громадських будівель, офісів, магазинів і всюди, де необхідно мати теплу воду при високій економічності. Двадцятилітрових модель ТО-20 нагріє воду протягом короткого проміжку часу і буде особливо оцінена при використанні на дачах, кухнях і т.п.
  У комбінованих бойлерах DRAZICE нагрів води відбуватиметься за рахунок іншого джерела тепла (наприклад, котел центрального опалення) за допомогою теплообмінника, що забезпечує економію електричної енергії. Випускаються також нагрівачі тільки непрямого нагріву (без електрики).

 • 01 Квітня 2016 Теплоакумулятор ALTEP

  Шановні клієнти, повідомляємо що компанія Warm Tap на постійній основі шукає та розширяє асортимент продукції.

  На даному етапі у нас появилась продукція Українського виробника твердопаливних котлів ТМ ALTEP.

  Компанія Альтеп ( ALTEP ) – займається виробництвом твердопаливних котлів з 2005 року.

  У їхньому асортименті появились Теплоакумулятори або Акумуляційні баки, Буферна ємкість.

  До вашої Уваги :

  Вертикальний теплоаккумулятор для опалення Альтеп S00, S90, S180 призначений для накопичення, збереження і передачі у вигляді гарячої води теплової енергії в систему опалення. У тих випадках, коли потрібно поступове накопичення енергії з метою згладжування піків теплоспоживання.

  Буферні ємності розраховані на тривалу роботу без нагляду при дотриманні правил монтажу та експлуатації.

   

  З повагою,
  Дирекція компанії «Warm Tap»
  Життя Наповнене Теплом!

 • 07 Березня 2016 Продукція компанії Viadrus

  VIADRUS є традиційним чеським виробником чавунних виробів, перш за все опалювальної теxніки - котлів і радіаторів. Їхній виробничий завод з 700 працівниками та товарообігом 1.5 млд крон є найважливішим чеським виробником опалювальної техніки. Виробництво поклало свій початок з 1888 р, коли били створені перші чавунні радіатори.
  Їхній досвід в сталеливарній промисловості разом з Сучасними теxнологіями є гарантією ретельної обробки, надійності, гарантії якості та терміну служби виробів марки VIADRUS. З 1993 року завод VIADRUS є володарем сертифікатів на відповідність системи управління якістю стандартам серії EN ISO 9001, а з 1997 року - системи екологічного управління виробництвом серії ISO 14001.
  У виробничій програмі заводу є чавунні радіатори: в класичному виконанні, з плоскою лицьовою частиною, а так же декоративні моделі; водогрійні чавунні котли в діапазоні потужностей до 750 кВт на газовому (природний газ, пропан, біогаз), рідкому (опалювальних мазут) і твердому (кокс, кам'яне і буре вугілля, дерево, пелети) паливі, настінні котли, конденсаційні котли, чавунні камінні вставки , кахельні печі з чавунною топкою, а так само нагрівачі води (бойлери).
  Чавунні котли на тверде паливо з ручним завантаженням є надійним джерелом дешевого тепла вже кілька десятиліть в усьому світі. Котли на тверде паливо Viadrus з автоматичним управлінням представляють сучасний і комфортний спосіб використання джерел твердого палива. Марка VIADRUS пропонує і котли для комбінованої роботи, котли на біомасу і котли, що підлягають суворим екологічним нормам.

  Продукція компанії Viadrus - http://warmtap.com.ua/shop/brand/viadrus-

  Як традиційний виробник чавуну компанія Viadrus має в свому портфоліо і вставки в каміни, кахельні печі і котельні корпуси. Істотну частину нашого виробництва представляють чавунні теплообмінники OEM і виробництво виливків з чавуну за індивідуальними замовленнями.
  VIADRUS є одним з провідних виробників чугунниx радіаторів, в класичному виконанні, сучасному виконанні і в стилі ретро. Традиційний опалювальний асортимент розширений сучасними теxнологіями опалювальної теxнікі, як напр. теплові насоси і сонячні колектори, призначені для нагріву гарячого водопостачання.
  Koтли і радіатори VIADRUS відносяться до найбільш продаваємих опалювальних виробів в Європі та країнах СНД. Успішно продаються в більш ніж 40 країнах світу. Ми віримо, що висока якість обробки, тривалий досвід, ціна виробів і хороші торгові умови будуть плюсом для Вашого і нашого, спільного бізнесу. Ми з радістю будемо з Вами співпрацювати при створенні новиx торговиx можливостей.

  RU_VIADRUS_pl-19_HERCULES_U_22CD_web_1

 • 05 Березня 2016 Продукція компанії ATMOS

  Компанія  ATMOS (Атмос)  - ЦЕ ЧЕСЬКА СІМЕЙНА КОМПАНІЯ, яка на СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШИХ ВИРОБНИКІВ КОТЛІВ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ В ЄВРОПІ.

  Компанія ATMOS (Атмос) відправляє на Експорт більше 80 % своєї продукції

  В першу чергу такі країни : Німеччина, Румунія, Італія, Франція, Швеція, Австрія, Польща, Росія, Болгарія, Данія, Словаччина, Литва, Латвія, Україна, Білорусь...

  Компанія Atmos прагне стати одним з кращих виробників котлів в Європі. Прагне Стати компанією, яка дбайливо зберігаючи свої традиції, досвід і репутацію збільшує об’єми продажу в світі.

  http://www.warmtap.com.ua/shop/brand/atmos - Це силка на асортимент товару компанії Atmos.

  Атмос -  виробляє котли з газифікацією деревини в діапазоні потужності від 15 до 150 кВт, на дровах і вугіллі котли в діапазоні від 18 до 48 кВт, для чорного вугілля котли, твердопаливні котли від 4,5 до 80 кВт та комбіновані котли для деревини, гранул, природного газу та екстра легких паливних масел (НЧ-генераторів) потужністю від 15 до 35 кВт. Продукти накопичили великий інтерес у людей опалення на дровах.

  В більшості компанія Атмос отримала авторитет у монтажників та покупців за свою надійність та якість виробництва.

  Гарантія на котли Атмос 2 роки.

  Котли «ATMOS» необхідно підключати до «LADDOMAT 21» або теплорегулюючі вентилем для досягнення мінімальної температури зворотної води в котлах 65C °. Температура на вході в котли повинна постійно підтримуватися в межах 80 - 90 ° C. Всі котли поставляються в основному варіанті виконання з охолоджуючим контуром для запобігання перегріву. Рекомендуємо встановлювати котли з аккумулирующими баками, що знижують витрату палива і підвищують комфорт опалення.

   

  Компанія Atmos має в своєму асортименті :

  • Котли на дерево.
  • Котли для пелет.
  • Комбі-котли на спалювання деревини та гранул.
  • Котли на буре вугілля та дерево.
  • Котли на чорне вугілля та дерево.

  http://www.warmtap.com.ua/shop/brand/atmos - Силка для перегляду твердопаливних котлів ATMOS ( АТМОС )

   

 • 11 Лютого 2016 Співпраця з виробниками Твердопаливних котлів

  Магазин Warm Tap пропонує Співпрацю для виробників твердопаливних котлів та оптових продавців. Ми можемо запропонувати асортимент обладнання та комплектуючі  для  твердопаливних котлів різних типів.

  У нас є такий асортимент:

  - Твердопаливні котли.

  - Запірна арматура.

  - Насоси.

  - Акумуляційні Ємності ( Акумуляційні Баки ).

  З обладнання для котлів у нас ви можете придбати:

  - Шнурки керамічні до 1200 °C

  - Шнурки скловолокно до 650 °C

  - Комплекти Автоматика + Вентилятор для котла.

  - Вентилятори для котлів.

  - Автоматика для котлів.

  - Термометри.

  - Манометри.

  - Група безпеки.

  - Регулятори тяги.

 • 30 Грудня 2015 Твердопаливний котел Candle – котел нового покоління!

  Котли тривалого горіння Candle виробництво компанії Aremikas (Литва).

  Ви шукаєте економний котел? Можливо шукаєте дешевий котел? Чи шукаєте надійний котел, котел на твердому паливі,

  котел тривалого горіння?

  В такому випадку ми пропонуємо саме зупинитись на виборі котла тривалого горіння ТМ Candle виробник – ТОВ

  «Aremikas» Литва. Тведропаливний котел Candle – він не просто економний котел, але легкий в користуванні, як котел

  для будинку.

  Твердопаливний котел, який предназначений для обігріву жилих інвідуальних приміщень та промислових приміщень які

  обладнанні водяною опалювальною системою.

  В цьому котлі вмонтованні контрольно-регулюючі прибори, які автоматично підтримують встановлену температуру – це

  забеспечує економну та безпечну роботу котла.

  Твердопаливний котел Candle зроблений таким чином, щоб в топку можна було загрузити багато дров, але горіння

  відбувається не по всій загрузці дров, а лише по верхній частині.

  Принцип горіння твердого палива побудований таким чином, що коли загрузка дров розпалюється, повітря подається в

  камеру згорання і розподіляється зверху котла вниз. Повітря попадає по трубі, на кінці якої вмонтований розприділювач

  повітря, який спирається на осередок горіння та спускається вниз при зменшені кількості дров в камері згорання.

  Твердопаливний котел Candle використовується багатьох потребах, таких як:

  - Котел для дачі.

  - Котел для будинку, хати, дому.

  - Котел для теплиці.

  - Котел промислового використання.

  - Котел автономної роботи.

  Котли на тверде паливо TM Candle з кожним роком витісняють інші іноземні та вітчизняні котли зарахунок, конкурентної

  ціни, високої якості товару та безперебійності в роботі.

  Як працює котел тривалого горіння ТМ Candle виробництва компанії Aremikas (Литва):

  1 — подається повітря.

  2 — відбувається горіння.

  3 — двері котла.

  4 — димохід

  5 — паливо

  ОСНОВНИМИ ПЕРЕВАГАМИ КОТЛА CANDLE Є ТЕ, ЩО ВІН :

  - Простий та доступний в експлуатації кожному.

  - Працює на одному завантаженні від 24 до 34 годин.

  - Універсальний в підборі палива

  - Котел займає мало місця в котельні.

  - Гарантія 2 років.

  - Високий КПД до 93 %.

  - Температура води регулюється за допомогою автоматичного регулятора тяги повітря.

  - Проводити чистку котла від попелу достатньо 3 рази на місяць.

 • 30 Грудня 2015 Альтернатива газовому опаленню.

  Компанія «Warm Tap» пропонує вашій увазі твердопаливні котли, які представлені в нашому

  каталозі. У нас в магазині ви знайдете такі відомі бренди котлів на тверде паливо : Candle

  (Aremikas – Литва), Stropula, Atmos, Buderus, Defro, SAS, Viadrus та інші.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

 • 30 Грудня 2015 Безкоштовна доставка твердопаливного котла Candle!

  Компанія «Warm Tap» інформує наших клієнтів про те, що твердопаливні котли, а саме котли

  тривалого горіння ТМ Candle виробник компанія Aremikas (Литва) – Доставка БЕЗКОШТОВНО!

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

 < 1 2 3 4
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно